Category Archive: Be kategorijos

Geg 16

Liūdnos naujienos iš Minecraft Vikipedijos

Minecraft komanda praneša, kad juos pasiekė labai liūdna žinia – susirgo ar mirė(tiksliai nežinome) žaidimo Vikipedijos vyriausiasis redaktorius. Jei turite kažką pasakyti apie jį – pareikškite savo nuomonę pokalbių tinklalapyje http://webchat.freenode.net/?channels=Gamepedia

Geg 16

Šviežia naujiena! 14w20a – 14w20b!

Turime naujieną! Išleista nauja tarpinė versija! Atnaujinimai MESA biome Versija pasiekiama šiuose launcher’iuose Oficialiame Minecraft launcher’yje KeiNett launcher’yje TARPINĖS VERSIJOS YRA TIK KLAIDŲ PATAISYMAI, GALI ĮSIVELTI KEBLIŲ PROBLEMŲ, TAD PASIDARYKITE SAVO PASAULIO KOPIJĄ!    

Geg 15

Paaiškinimas

Puslapis „Kubeliukai“, kuriame galite atsisiūsti minecraft yra sugrupuotas su puslapiu „Apie“ (užeikite, bet nespauskite ant apie puslapio ir tada pasirinkite puslapį „Kubeliukai“)  

Geg 15

Dalinamės kvepiančia žinia – 14w19a

Dar vienas nedidelis atnaujinimas! Nedideli klaidelių pataisymai Atnaujinimai su pasaulio ribomis Nedidelė tarpinė versija šiai savaite – atminkite, gi artėjame prie 1.8! 1.7.9 + kelios savaitės ir sulauksime ilgai lauktosios versijos.Tikimės naujų blokų, naujų staigmenų kaip ir kitose versijose!    

Geg 15

Labas, pasauli!

LABAS! Susikūrėme naują minecraft puslapį! Mūsų partneriai – remėjai yra manocraft.lt minecraft.e7.lt      

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos